جلسه مورخ 28/2/99 با نمایندگان بلوک G4

در ابتدای جلسه آیاتی از کلام الله مجید تلاوت گردید. مدیرعامل مؤسسه از نمایندگان محترم خواستند تا ضمن معرفی خویش نظر خود را نسبت به تور مجازی ایجاد شده و میزان رضایتمندی از آن ارائه نمایند که در کل همه اعضای حاضر از این سطح اطلاع رسانی و کار بی سابقه ارائه شده تشکر نمودند.

در ادامه توضیحاتی درخصوص چگونگی انجام فعالیت های عمرانی باوجود بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی مطرح نمودند.
آقای دکتر سلطان پناه از نمایندگان محترم موارد متعددی ازجمله شبکه آب مصرفی، اجرای کرتین وال، وضعیت تاسیسات مکانیکال و الکتریکال و انبارها، هلی پد، محوطه سازی و عایق بندی موتورخانه و سایر موارد را طرح نموده و راجع به آن گفتگو گردید و نتیجه این مباحث به سمت جلسات فنی و مشاورین هدایت شد . ( لازم به ذکر است آب شهری در کل شهرک چیتگر وصل گردیده و هزینه اشتراک برق کل شهرک نیز پرداخت شده است.)
تاییدیه های آتش نشانی در برج هایی که شرکت نبردپی مشغول فعالیت در آن ها می باشد اخذ شده و تقریباً همه امکانات اینچنین تدارک دیده شده است.
درخصوص خسارت ایام تاخیر در تحویل واحد نیز نمایندگان اعضا نکاتی را مطرح کردند و مدیرعامل محترم مؤسسه اذعان داشتند به علت شرایط متفاوت و تیپ های مختلف در هرقرارداد امکان رفتار یکسان با همه اعضا وجود ندارد ولیکن موضوع در دستور کار قرارداشته و در زمان مناسب با برنامه ریزی مشخص حل و فصل خواهد شد.
نماینده پیمانکار گزارش مفصلی از اقدامات انجام شده و چگونگی پیشرفت های انجام شده ارائه نموده و سوالات مربوط به ایشان نیز به نحوه مقتضی پاسخ داده شد. تاریخ تحویل برج G4 30/09/99 پیش بینی شده و لیکن رایزنی های لازم با پیمانکار انجام شده که حداکثر تا 30/07/99 نسبت به تحویل بلوک به بهره بردار اقدام نماید.