سخن مدیرعامل

موسسه مسکن سازان بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران، با اتکا به قدرت ایزد توانا و در پرتو ایمان، کوشش و برنامهریزی، در راستای آبادانی و تکمیل پروژه‌های در دست اجرا به عنوان یکی از مهمترین اهداف مجموعه بنیاد تعاون اجا که همانا توانمندسازی در جهت تامین مسکن غیرسازمانی پرسنل غیور ارتش جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و با مد نظر قرار دادن توصیه‌های مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و همچنین تاکید مؤکد امیر فرماندهی کل اجا بر فعالیت مستمر با هدف جلب رضایت پرسنل و دستیابی به درجه بالای رضایتمندی ایشان، ادای دین می‌نماید.
سیستم راهبری این موسسه با بهره‌مندی از تلفیق دانش، تخصص و تجربه پرسنل خود، جهت ارائه‌ی خدمات مناسب به اعضای محترم پروژه‌های در دست احداث گام برداشته و بر این باوریم که توسعه‌ی فعالیت‌های سودمند مجموعه جز با اتکا به منابع انسانی توانمند، متعهد و متخصص، تحقق نخواهد یافت.
تدوین سیاست‌های مجموعه در جهت نیل به هدف نهایی موسسه که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره‌وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه‌ها، در صدر الویت‌ها و برنامه‌های مدیران موسسه مسکن سازان قرار گرفته است.
در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تامین منافع اعضای محترم پروژه، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.
بی‌شک حفظ ره‌آورد گذشته و همسویی با چالش‌های پیش‌رو، نیازمند نگرشی جامع به تمامی عوامل پیش برنده، ارتقای مستمر کیفی و کمی، بهره‌گیری از دانش و فنآوری‌های نوین و تلاش مضاعف تمامی همکاران موسسه می‌باشد.
امید است با کمک خداوند سبحان، همراهی و هدایت مدیر عامل محترم بنیاد تعاون اجا و تمامی کارکنان سخت کوش، بتوانیم نقش موثری را در این عرصه بر عهده بگیریم.

مهندس محسن اسماعیلی
مدیرعامل موسسه مسکن سازان بتاجا